O firmie

W odpowiedzi na rosnące potrzeby rynku obejmującego szybkie i bezpieczne pożyczki na dowolny cel przy niskim stopniu formalności, powstała firma OPTIMUS FINANSE. To instytucja o charakterze pozabankowym, której obszar działalności skupia się na pomocy w uzyskaniu bezpiecznych pożyczek, zgodnych z obowiązującą ustawą o kredycie konsumenckim. OPTIMUS FINANSE świadczy usługi pośrednictwa finansowego.

Jednak OPTIMUS Finanse to przede wszystkim ludzie, dlatego też charakteryzuje nas  indywidualne podejście do każdego Klienta. Umowy w których zawarciu pomaga OPTIMUS Finanse skonstruowane są w sposób umożliwiający wcześniejszą spłatę pożyczki lub przedłużenie umowy – wszystko zależy od potrzeb Klienta. Wyróżnia nas jeszcze jedno – nie ponosicie Państwo żadnych opłat wstępnych przed podpisaniem Umowy Pożyczki a decyzja o przyznaniu pożyczki podejmowana jest w ciągu 24 h od otrzymania od Państwa wniosku o pożyczkę i niezbędnych dokumentów.  

Nie weryfikujemy Państwa historii w bazach BIK, BIG, KRD. Dla nas nie jest istotna wysokość udokumentowanych dochodów naszych Klientów. Dla nas nie jest istotna wysokość udokumentowanych dochodów naszych Klientów.

Jedynym warunkiem otrzymania pożyczki z pomocą OPTIMUS FINANSE jest zabezpieczenie na nieruchomości, która może być obciążona hipotekami lub należeć do osoby trzeciej. Nie odrzucamy również wniosków od osób ze wszczętą egzekucją komorniczą.

Nasi Klienci to przede wszystkim osoby fizyczne, a także małe i średnie przedsiębiorstwa oraz rolnicy. Zakres naszej działalności obejmuje całą Polskę, choć najczęściej obsługujemy śląskich Klientów, głównie z takich miast jak: Bytom, Chorzów, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Katowice, Siemianowice Śląskie, Sosnowiec, Tychy, Zabrze oraz Wrocław.


wniosek

Wyślij zapytanie

Potrzebujesz pieniędzy? Wypełnij wniosek - oddzwonimy!

Dokumenty

Zapoznaj się z listą dokumentów potrzebnych do uzyskania pożyczki.