Pożyczka oddłużeniowa

Niektóre sytuacje życiowe zmuszają nas do zaciągania kredytów i pożyczek, jednakże późniejsza spłata zobowiązań finansowych często bywa problematyczna. Wiele osób nie ma możliwości spłacić zaciągniętych kredytów oraz pożyczek, przez co wpadają w jeszcze większe długi. Wydawałoby się, że jest to sytuacja bez wyjścia, na szczęście placówka Optimus Finanse przygotowała dla swoich Klientów atrakcyjną ofertę pomocy w uzyskiwaniu pożyczek oddłużeniowych.

Pożyczka oddłużeniowa, jak sama nazwa wskazuje, przeznaczona jest na spłatę zaciągniętych zobowiązań finansowych – kredytów, chwilówek, pożyczek prywatnych, zadłużeń w ZUSie i wielu innych. Uzyskanie pożyczki oddłużeniowej dzięki Optimus Finanse nie jest trudne, wystarczy posiadać zabezpieczenie w postaci nieruchomości. Większość banków bierze pod uwagę różne rodzaje nieruchomości, takie jak mieszkania, domy czy działki rolnicze, rekreacyjne. Skorzystanie z oferty Optimus Finanse to najlepszy i jednocześnie najprostszy sposób na uregulowanie zaległych zobowiązań finansowych, gdyż nasza firma wystąpi w Państwa imieniu i pomoże uzyskać pożyczkę oddłużeniową w innej placówce.

Optimus Finanse pomoże uzyskać pożyczki oddłużeniowe, ale to jeszcze nie wszystko. Oferujemy także profesjonalną pomoc doświadczonych specjalistów. Nasi dorady pomogą Państwu w spłacie zadłużeń u innych wierzycieli, rozkładając je na dogodne raty. Dodatkowo pomożemy Państwu w postępowaniach komorniczych. Dzięki nam spłata pożyczki będzie łatwa i przyjemna dla każdego, co z pewnością pozwoli Państwu w szybkim czasie wyjść na prostą.

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z profesjonalnej pomocy, świadczonej przez kompleksową i doświadczoną firmę! Formularz, w którym mogą Państwo ubiegać się o pomoc w uzyskaniu pożyczki, znajduje się na stronie internetowej placówki. W ciągu 24 godzin pracownicy rozpatrzą Państwa wniosek i zdecydują czy pożyczka oddłużeniowa jest możliwa. Warto dodać, że Optimus Finanse nie pobiera żadnych opłat wstępnych. Niezależnie od ostatecznej decyzji w sprawie pożyczki oddłużeniowej, złożenie wniosku i jego rozpatrzenie zawsze jest bezpłatne. Naszej placówce zaufało już wielu Klientów, którzy dzięki nam spłacili swoje długi.

Rozpatrzenie Państwa wniosku o pożyczkę jest całkowicie bezpłatne!

wniosek

Wyślij zapytanie

Potrzebujesz pieniędzy? Wypełnij wniosek - oddzwonimy!

Dokumenty

Zapoznaj się z listą dokumentów potrzebnych do uzyskania pożyczki.